آرتا الکترونیک به مدیریت شایان ابوالحسنی با بهره گیری مهندسین با تجربه و کار آزموده توانسته است از سال ۱۳۸۰ تا کنون گام بزرگی را در زمینه اتوماسیون صنعتی، ماشین سازی صنایع غذایی و برنامه نویسی سخت افزاری بردارد.

فعالیت رسمی

فعالیت رسمی آرتا الکترونیک در سال ۱۳۸۵ با طراحی درایور و کنترلرهای قدرتمند ( LED Controller & LED Driver ) ویژه نورپردازی حرفه ای با ال ای دی (LED) آغاز گردید.

تا سال ۱۳۹۰ زمینه اصلی کاری کنترلرهای نام برده شده برای نورپردازی بوده که تقریبا نیمی از کشور تحت پوشش قرار گرفته شده بود. این درایورها در آغاز با ۳ نمونه به تولید و طی زمانی اندک تنوع آنها به بیش از ۱۵۰ مورد رسید.

گسترش زمینه های فعالیت

از سال ۱۳۹۰ با گسترش نیروی فنی و انسانی متخصص و نیاز سنجی بازار و صنعت، زمینه فعالیت گروه آرتا نیز گسترده گردید. به گونه ای که در سال های بعد، اتوماسیون و مانیتورینگ صنعتی، طراحی و ساخت کنترلرهای ویژه برای مکان های صنعتی، تجاری و خانگی و شبکه سازی بیسیم ( وایرلس – wireless ) برای کنترلرهای نام برده شده مهم ترین بخش کاری آرتا الکترونیک شناخته شد.

این متخصصان هم اکنون در گروه های الکترونیک، کامپیوتر، برق و مکانیک در کنار یکدیگر مشغول به کار می باشند.

بخش تحقیق و توسعه آرتا الکترونیک (R&D) در بخش های گفته شده توانسته است محصولات تازه ای را طراحی و وارد بازار نماید.

راه اندازی بخش ماشین سازی

از سال ۱۳۹۴ با توجه به رشد صعودی و چشم گیر بخش مکانیک آرتا الکترونیک، گروه ماشین سازی صنایع غذایی با نام چیک گروپ Chic Group با همکاری شرکت رام صنعت راه اندازی گردید.

آینده آرتا

هم اکنون بخش تحقیق و توسعه آرتا الکترونیک (R&D) در حال انجام پروژه های متعدد می باشند که در آینده بسیار نزدیک شاهد به ثمر رسیدن آنها خواهیم بود.

از جمله پروژه های در دست انجام می توان به بالا بردن راندمان دستگاه ها در صنایع و بهینه تر نمودن دستگاه ها در ارتباط با کاربر، طراحی کنترلرهای بسیار هوشمند چند منظوره و سیستم های کنترلی پیشرفته غیرمتمرکز اشاره کرد.

یکی دیگر از زمینه های فعالیت آرتا الکترونیک که به تازگی رشد خود را آغاز نموده است، تولید محتوای آموزشی برای همکاران و دوست داران یادگیری می باشد.

برای آشنایی با زمینه های کاری و پروژه های انجام شده می توانید به منوی محصولات مراجعه نمایید.

همچنین برای فعالیت ها و زمینه های همکاری می توانید اینجا را کلیک کنید.