سیستم توزین

روز و شبتتون بخیر

بسیار خوشحالم که این مطلب رو مطالعه می کنید. این نشون میده که برای منظور خیلی خاصی به این صفحه رسیدین.

خب اگه یه معرفی کوتاه از خودم بگم، بهتره:

طراحی کنترلهای خاص، ماشین سازی صنایع غذایی، طراحی سیستم بچینگ و مشاوره صنعتی

شایان ابوالحسنی هستم. اندک تجربه ای در صنعت در زمینه سیستم های کنترلی، توزین، بچینگ و بهینه سازی فرآیندهای صنعتی دارم. و هر چه بیشتر در زمان میرم جلو، می فهمم که اطلاعات کمی دارم و باید بیشتر آموزش ببینم. ( و نهایت تلاشم رو برای یادگیری مهارت های تازه میکنم )

چندین ساله در زمینه طراحی کنترلرهای ویژه فعالیت دارم و خوشبختانه رضایت خوبی رو تونستم در مجموعه های خودم یعنی گروه آرتا الکترونیک و گروه صنعتی لگزو ( شرکت شایگان فناور سناباد )، شرکت پیروز اندیشان بیژن یورد و Aren Elevator بدست بیارم.

همچنین برای مدتی، سیستم توزین و بسته بندی نیمه اتومات با یکی از دوستانم کار می کردم. ( طراحی کامل دستگاه رو خودمون انجام دادیم و با برند چیک فیل و آرتا الکترونیک ارایه می کردیم.

محبوب ترین مدل ما تا امروز ChicFill SA-002 بین سه مدل ChicFill-SA001, ChicFill-SA002, ChicFill-SA003 بوده.

خیلی خیلی خوشحال میشم که سیستم توزینی که طراحی کردیم و راندمان ( سرعت و دقت ) بالایی داره رو همچنان بتونم دست دوستانی که مایل هستند، ببینم.

همچنین تمایل زیادی دارم که اندک تجربه ای که بدست آوردم رو با شما به اشتراک بذارم تا بتونیم با همکاری هم، راندمان صنعت رو بهبود ببخشیم.

جا داره این رو هم بگم که خیلی خوشحال میشم که ماشین سازهایی مانند

و … بنده رو برای بررسی و بهنیه سازی سیستم توزین طراحی شده قابل دریافت مشاوره بدونن تا بتونم کمکی هر چند کوچک به بالا رفتن راندمان صنعت شرکت های ماشین سازی و در نهایت  بهتر شدن صنعت کشور شوم.

لینک سایت شخصی خودم و شماره تماسم رو اینجا میذارم تا اگر مایل بودید، یک گفتگو در مورد سیستم توزین و مشاوره صنعتی ( و همچنین کنترلرهای پیامکی یا ویژه برای دستگاه های صنعتی ) داشته باشیم.

۰۹۱۵۱۸۶۳۵۵۴

www.arta-electronic.com

** شاید این صفحه هم برای شما جالب باشه…

Shayan Abolhasany